Sehedi Jevgenija

Trenérka: Blanka KSANDROVÁ


01

Kategorie: juniorky A

Datum narození: 13.03.2006
Výška: 158 cm
Váha: 40 kg

Oblíbené náčiní: obruč, kužele
Oblíbená gymnastka: Anna Bessonova
Oblíbený sportovec: Anna Bessonova
Gymnastický cíl: dostat se na olympiádu

Oblíbené jídlo a pití: salát Caesar, voda
Oblíbená hudba: Lara Fabian
Oblíbený film: Titanic

Největší úspěchy:

2020:

  • Carlsbad HomeCup: 1. místo
  • IT Moskva: 28. místo v sestavě s míčem, 25. místo v sestavě se stuhou (celkem 41 závodnic)
  • KZ Reprezentace ČR 1
  • KZ Reprezenrace ČR 2
  • Tart Cup při Grand Prix Brno: 13. místo (finále - sestava s kuželi)
  • ME juniorek 2020 Kyjev:

2019:

  • Mistrovství České republiky: 3. místo víceboj, 1. místo v sestavě s míčem, 1. místo v sestavě se stuhou, 2. místo v sestavě se švihadlem
  • Přebory Prahy, kat. Juniorky - 1. místo - přebornice Prahy pro rok 2019
  • Carlsbad RG Cup: 3. místo

2018:

 

  • Mistrovství České republiky, kat.naděje starší: 1. místo, 1.místo v sestavě s kuželi, 1. místo v sestavě s obručí, 1. místo v sestavě se stuhou, 3. místo v sestavě s míčem
  • Fairy Cup Jihlava: 1. místo
  • Bohemka Bobík Cup: 1. místo
  • Přebory Prahy, kategorie naděje starší: 1. místo
  • Pohár dobré vůle - Goodwill Cup: 1. místo
  • Mickey Mouse Cup, Třebíč: 1. místo

 

2017:

  • Mistrovství České republiky - kat. naděje starší: 1. místo - Mistryně ČR pro rok 2017, 1. místo v sestavě s míčem, 1. místo v sestavě s kuželi, 1. místo v sestavě se stuhou, 2. místo v sestavě s obručí
  • Přebory Prahy, kat. naděje starší: 1. místo
  • Mickey Mouse Cup, Třebíč: 2. místo
  • Chomutovský pohár: 1. místo
  • Pohár dobré vůle - Goodwill Cup: 1. místo
  • Rumburk: 1. místo

2016:

  • Mistrovství České republiky - kat. naděje mladší: 1. místo - Mistryně ČR pro rok 2016, 1. místo v sestavě se švihadlem, 1. místo v sestavě BN, 2. místo v sestavě s kuželi
  • Přebory Prahy nadějí: 1. místo - Přebornice Prahy
  • Bobík - Bohemka Cup: 1. místo
  • Pohár dobré vůle: 1. místo
  • Kontrolní sraz nadějí - Jihlava: 1. místo
  • Velikonoční nadílka: 1. místo
  • Minions Cup: 1. míst
  • Mickey Mouse Cup: 1. místo
  • Táborská stuha: 1. místo

2015:

  • Klokan 2015: 1. místo
  • Podzimní rumburský dráček: 1. místo
  • Třebíčský podzim: 1. místo
  • Mistrovství České republiky naděje mladší: 7. místo
  • Přebory Prahy v kategorii nadějí mladších: 2.-3. místo
  • Bohemka Cup: 2. místo
  • Pohár dobré vůle: 1. místo
  • Ayllen Cup Třebíč: 1. místo
  • Vysočina Cup: 8. místo

2014:

  • Přebory Prahy ve společných skladbách: 1. místo
  • Podzimní dráček: 1. místo
  • Klokan: 2. místo
  • Třebíčský podzim: 1. místo
  • Bítešský koláček: 1. místo
  • Přebory Prahy nadějí nejmladších A: 1. místo
  • Goodwill Cup: 1. místo
  • Jablonecká perlička: 2. místo
  • Ayllen Cup: 3. místo

2013:

  • Přebory Prahy ve společných skladbách: 1. místo
  • Třebíčský podzim: 2. místo
  • Klokan: 1. místo
  • Podzimní dráček: 1. místo
  • O medaili víly Jarněnky: 3. místo
  • Bohemka Cup: 6. místo
  • Přebory Prahy: 2. místo v kat. naděje nejmladší
  • Goodwill Cup: 3.místo

 

Galerie