POHÁR DOBRÉ VÚLE - GOODWILL CUP 2021, tradiční již 29tý ročník závodu v moderní gymnastice

Datum

Jsme velice rádi, že se nám nakonec podařilo po roční covidové pauze a přesunutí závodu v moderní gymnastice uspořádat tento rok námi pořadaný Pohár dobré vůle 2021. Jsme rády, že k nám přijelo nakonec 12 oddílů z celé České republiky, že se představila děvčata na závodním koberci jak svým trenérům, rozhodčím, tak samozřejmě svým rodičům. Toto je pro všechny “vítězství”.
Vyhrát však můze jen ten nejlepší, závod se konal v přátelské a pohodové atmosféře, děkuji především rodičům oddílu MG při SK MOTORLET PRAHA za podporu, za zorganizování celé soutěže, za maximální přispění k tomu, aby závod měl vysokou organizační úroveň.

Děkuji všem domácím závodnicím za předvedené výkony, ne vždy se vše povede, náčiní po tak dlouhé pauze “nebude hned poslouchat” a je třeba stále vynakládat velké tréninkové úsilí ke zlepšování sebe samotné.

Nicméně tělíčko jsme pomocí on line tréninků, především však tréninkami a soustředěními během celých letních prázdnin zvládly dokonale připravit a to je na tom všem to nejdůležitější.

Ano, cenné kovy cinkaly, děvčata se maximalně snažila vydat ze sebe úplně vše. Nejmenší Sabrinka skončila na krásném 1. místě, dále pokračovala Elinka se svým krásnym 4. místem, po ní se nám představila Viktorka na svém prvním závodě a hned vybojovala 1. místo a zlatou medaili, svůj první závod v letošním roce a další zlato a 1. místo vybojovala Sonička Golovnia, po ní opět zlatá a 1. místo Kačka Zarip a jedeme dále zlatá a s 1. místem se může pochlubit i Kája Mandíková, se stříbrem a 2. místem domů odjela Kačka Rybaková, Stellinka zlato a 1. místo, Dášenka bronz a skvělé 3. místo, pokračujeme dále 2. misto a stříbrnou medaili si vybojovala Martinka Chramostová, na 3. místě a bronz odnáší domů Žeňa Sehedi, na 5. místě skončila naše Kačka T., dalšími oceněními byly medaile za jednotlivá náčiní, bylo jich opravdu hodně, všechna děvčata si domů odvážela poháry, medaile, věcné ceny, diplomy a závodnice na 1. - 3. místě kytičku.

Dovolte mi tímto poděkovat všem trenérům za jejich práci, všem rozhodčím, všem rodičům za krásné sportovní vystupováni, za fandění, za podporu svých oddílů a především svých dětiček, všem našim rodičům za vytvoření krásného zázemí všem při závodě, blahopřeji úplně všem holčičkám za skvělé výkony, výsledky a přeji nám všem pevné zdraví a hodně sportovních úspěchů.

Na všechny se budeme těšit 26. 3. 2022 při jubilejním 30. ročníku závodu v moderní gymnastice Pohár dobré vůle - Memoriál Jiřiny Heviánkové 2021.