Přebory Prahy, kat. Juniorky A, Seniorky A

Datum

V hale TJSK Prague, dne 15.9.23 proběhly Přebory Prahy juniorek A a seniorek A pro rok 2023. V kategorii juniorek A nás reprezentovaly hned dvě závodnice a to Kačka Zaripova a Kája Mandíková.

Kačka Zaripova získala nejen titul Přebornice Prahy pro rok 2023, 1.místo a zlatou medaili taktéž v mezinárodním závodě kategorie juniorek A (2008-2010), dále pak 4x zlatou medaili za cvičení s obručí, míčem, kuželi a se stuhou. Moc děkuji/me a velmi srdečně gratuluji/me za vzornou reprezentaci našeho oddílu SK Motorlet Praha na 2. místě ve víceboji, stříbrná, dále pak 2. místo a stříbrnou medaili v mezinárodním závodě a 4x zlaté medaile a 4x první místo vybojovala naše závodnice Kája Mandíková, taktéž velmi srdečně blahopřeji za vzornou reprezentaci našeho oddílu SK Motorlet Praha, oddílu MG, rovněž moc děkuji/me, gratuluji/me. Obě naše závodnice jsou reprezentantkami České republiky pro rok 2023, proto jim mnohokrát gratuluji za potvrzení své výkonnosti, přeji hodně moc sportovního štěstí a především radosti.

Přebory Prahy jsou u konce, titul je doma a s chutí do další práce, proč?? Protože tato cesta nikdy nekončí.

Tento den probíhal i Přebor Prahy seniorek A, tohoto Přeboru Prahy pro rok 2023 se zúčastnila rovněž naše dlouholetá, vytrvalá a pokorná závodnice Kačka Tůmová, která skončila 6.tá ve víceboji, zvládla s grácií odcvičit celý čtyřboj, nevyvarovalla se chybiček, přesto byla úžasná. Děkuji/me, blahopřeji/me Kačce za její vytrvalou celoživotní lásku k moderní gymnastice, děkujeme za její vzornou reprezentaci našeho oddílu na 14ti leté sportovní cestě v našem oddíle SK Motorlet Praha a přeji/me Kačce zdraví, štěstí, plno lásky kolem sebe a ať je vzornou trenérkou a vzorem našich dětí a našeho oddílu SK Motorlet Praha, MČR bude jejím posledním gymnastickým vystoupením a hurrrá do trenérské činnosti. S Kačkou to byla krásná a dlouhá cesta, 17ti letá moderní gymnastka ještě před několika dny cinkala kovy v bulharské Sofii, nyní důstojné vystoupení na PP a svoji cestu uzavírá na MČR v MG, ale pozor, tato cesta nikdy nekončí, až na samém závěru a kdo vydrží, zvítězí a ona je ten vítěz, vydržela dřít v hale od 3-17 let věku, závodit, trénovat, mnohdy překonávat překážky a vše, co s vrcholovým sportem souvisí. Kačko, děkuji.

uf
Galerie