Archiv

Krásné léto!

pl

 

Prázdninová akademie MG!

pl

 

Tart Cup Brno

V pátek 2. 6. 2023 jsme se zúčastnily s Kájou Mandíkovou, juniorskou reprezentantkou ČR závěrečného závodu jarní sezóny 2023 v Brně Tart Cupu při Grand Prix (GP), které uzavíralo celou jarní sezónu. Kája se své úlohy zhostila velice dobře, samozřejmě je stále na čem pracovat (ostatně to vždy), nicméně Kája velice pěkně zacvičila sestavu s obručí a skončila na skvělém 15. místě, sestavu se stuhou si užila ve 21.00 hod a již chystáme novou verzi stuhy a patřilo ji skvělé 17. místo, míč trošičku dnes v úvodu neposlechl, ale Kája v něm vybojovala slušné 22. místo a kuželky skončily na 23.

Mistrovství České republiky, kat.naděje mladší A

 V sobotu dne 27. 5. 2023 se konalo již poslední Mistrovství České republiky letošní jarní sezóny a to  v kat. nadějí mladších A, nadějí starších A pak v neděli 28. 5. 2023. V kat.nadějí mladších A (2014) se za náš oddíl SK Motorlet Praha představila poprvé na svém prvním MČR hned 2 naše závodnice a to Sabrinka Černíková a Rebečka Waszek.

Mistrovství České republiky, kat. naděje starší B

Dámy a pánové, byly to nervy až do poslední sestavy. Probojovat se do finále a zvládnout v něm zacvičit co nejlépe. Ustát tlak, udržet nervy na uzdě. Predvést se s vysokou artistikou, co nejlepší obtížností a pokud možno s čistým provedením. Není toho málo, co věe musí gymnastka zvládnout. Někdy se zadaří lépe někdy trochu hůře. A nám dnes dovolte, abychom Vám představily naší Mistryni České republiky pro rok 2023!!! Obhajoba z loňského roku a znovuzískání tolik cenného titulu nebylo vůbec jednoduché. Ve vyšší kategorii, s plně nabitým polem...

Přebory Prahy v KPMG

Krásné nedělní odpoledne, nevím jak Vy, náš SK Motorlet Praha - oddíl moderní gymnastiky, opět v závodní neděli, tentokráte na PŘEBORECH PRAHY V KOMBINOVANÉM PROGRAMU, pořadatel Vodní stavby Praha, děvčata trénují 2x, některé 3x týdně, cvičí se zde jedna volná sestava a jedna daná povinná sestava zodpovědnou trenérkou za děvčata v tomto kombinovaném programu jsou Kačka Tůmová a tréninkem, baletem ji pomáhá páteční tréninky Adéla Chládková.

Přebory Prahy v ZPMG

PŘEBORY PRAHY V MODERNÍ GYMNASTICE V KATEGORII ZPMG (Základního programu moderní gymnastiky) pro rok 2023 právě zahájil svou soutěž v hale Sokola Praha Královské Vinohrady. Účastní se této nejvyšší soutěže i naše nejmenší holčičky, našeho SK Motorlet Praha - oddíl moderní gymnastiky, které budou startovat se svými sestavičkami bez náčiní a akrobatickou řadou.

PŘEBORY PRAHY 2023, kat. nadějí

Dne 6. 5. 23 pořádal náš oddíl MG při SK Motorlet Praha - oddíl moderní gymnastiky PŘEBOR OBLASTI PRAHA.

Závodilo celkem 99 závodnic v různých věkových kategoriích. Od nadějí nejmladších ročník narození 2017 a mladší až po naděje starší A 2011-2012.

Oblastní Přebor Prahy, kat. naděje starší B

Dne 1.5.2023, den lásky a den opět sluníčkový, pro nás sportovní s moderní gymnastikou na Újezdě v hale Tyršova domu, pořadatel Sokol Hodkovičky a pro nás velký úspěch, velká radost a pokora, v kategorii naděje starší B si 5x zlatou medaili vybojovala Viky Bureš. Viky se stala PŘEBORNICÍ PRAHY PRO ROK 2023, dále VÍTĚZKOU MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽE PŘI PŘEBORECH PRAHY PRO ROK 2023, a 3x si vystoupala na metu nejvyšší a získala tři zlaté medaile a to za sestavu s míčem, další zlato za sestavu s kuželi a cenné zlato a 1. místo za sestavu s obručí.

Oblastní Přebor Prahy, kat. Juniorky B

Dnešní Přebor Prahy juniorek B se konal v Tyršově domě a 1. máje jsme společně strávily s tím, co nás baví, tomu čemu se naplno a každodenně věnujeme. Oblastní komise moderní gymnastiky Praha pověřila pořadatelstvím TJ Sokol Hodkovičky.