Archiv

Znovuotevření sportovní haly

Vážení rodiče,

z důvodu vládního opatření, konkrétně matice PES pro 3. stupeň, kterou naleznete níže Vás informuji, že prozatím je v platnosti od 3.12. možné trénovat ve vnitřních prostorách v počtu 9+1(trenér), a že zároveň je požadováno bez vyjímky ke sportu nošení roušek. V současné době tudíž čekáme na rozhodnutí vlády o dalším rozvolnění a to v poměru 15m2 / os, o kterém vedení Národní sportovní agentury vede jednání s vládou.

Jedeme dále

Náš oddíl MG SK Motorlet Praha od uzavření sportovišť tj 12.10.2020 stále jede prostřednictvím online tréninků, jakožto plnohodnotnou náhradu vašich tréninků. Vedeme je pro všechna naše děvčátka z každé skupiny a v každém věku, rozděleně do 3-4 hodinových bloků denně. Tréninková hodina trvá 60 min a prosím všechna naše děvčata, ať "nezahálí" - i nadále se hlaste na emailové adrese: ksandrova.blanka@seznam.cz.

ON-LINE TRENINKY ODDÍLU MG SK MOTORLET PRAHA

Zdravíme všechna naše děvčata a rodiče, v současné situaci, ve které se všichni nacházíme, kdy nesmíme do naší sportovní haly ani tělocvičen nabízíme on-line treninky!!!

Hodiny budou přizpusobeny Vašim přáním a možnostem, jak hromadně / po skupinkách, tak i individuálně.

Náplní on-line treninků bude práce s náčiním, technika těla, prvky obtížnosti, základní rozcvičení, balety, posilování, protahování a kompenzační cvičení.

Uzavření sportovní haly SK Motorlet Praha

Vážení rodiče, milé gymnastky,

vzhledem k novým vládním opatřením se od dnešního dne tj 9.10.2020 uzavírá naše sportovní hala SK Motorlet Praha a to po dobu 14 dnů. Tréninky moderní gymnastiky musí být pozastaveny s tím, že online tréninky, tréninky venku atp vám budou sdělovány prostřednictvím našich internetových stránek a facebookové skupiny. V případě jakýchkoliv změn vás budeme neprodleně informovat. Sledujte náš web či sociální sítě pro další aktuality.

Mistrovství České republiky, juniorky

O víkendu 26.-27.9. se v Českých Budějovicích i přes covid-19 krizi, která stále zmáhá ČR, konalo Mistrovství České republiky v kategorii juniorek a také seniorek.

Mickey Mouse Cup, Třebíč

MICKEY MOUSE CUP, Třebíč 2020, další v pořadí pohárový závod, kde se představily po delší corona pauze naše závodnice SK Motorletu Praha, závod krásný tentokráte již v rouškách. Všechny naše závodnice se předvedly v parádním světle, cvičily s radostí, chybičky je doprovázely, to samozřejmě, tak jako každého. Vždy je na čem pracovat, ale to nejen ve sportu, ale i v životě samotném.

Přebory Prahy juniorek, seniorek a dorostenek

Druhý v pořadí po-coronavirový závod, po KT reprezentace Ženi, který bravurně zvládla, protože prostě jako vždy vypadala výborně.... A děkujeme dnes za milá slova na Přeborech Prahy pro Žeňu, bude reprezentovat ČR jak jen to půjde.... Jak psala na svém profilu ruská světová trenérka (Pražská Žeňa je královna České moderní gymnastiky...).

Nábor nových děvčátek

nábor

 

Kontrolní trénink reprezentace

Poslední předškolní den v pondělí dne 31.8.2020 se závodnice oddílu SK Motorlet Praha, juniorská reprezentantka Jevgenija Sehedi zúčastnila se svou p. trenérkou p. Blankou Ksandrovou KT (kontrolního tréninku) juniorské reprezentace jednotlivkyň. Zároveň zde bylo možné shléldnout i juniorskou reprezentační společnou skladbu.
Žeňa se velmi pěkně představila a držíme jí nadále palce před nadcházejícím startem na Mistrovství Evropy na Ukrajině v Kyjevě.

Všem dětem přejeme šťastný vstup do nového školního roku a sportovní štěstí ve sportu a především v moderní gymnastice!