Archiv

A jak dále...

Vážení rodiče a naši příznivci moderní gymnastiky,

přinášíme výhled dalšího postupu našeho oddílu MG:

- řídíme se nařízeními vlády ČR a jejímy opatřeními

- vnitřní sportoviště zůstávají stále uzavřená

- venku lze kolektivně sportovat za podmínek dodržování dvojic a 10m rozestupu od další dvojce, v celkovém počtu 12 osob (Vrcholové družstvo začíná od 26.4. na fotbalovém hřišti v Jinonicích.)

- v momentě otevření vnitřních sportovišť vás budeme neprodleně informovat o zahájení tréninků - od kdy, v jakém počtu, za jakých podmínek

Přihlášky na Letní soustředění moderních gymnastek v plném proudu!

Letní soustředění oddílu moderní gymnastiky při SK Motorlet Praha se bude konat jako každý rok v Liberci!  A to v měsíci červenci a srpnu. Termíny letošního soustředění jsou následující: 18.7 - 30.7. 2021 (2 týdny) a dále 20.8 - 27.8.2021. (1 týden)

Všechny potřebné informace naleznete též v sekci Soustředění ( http://www.motorlet.cz/soustredeni ). Plánovaná schůzka k soustředění proběhne v měsíci květen/červen 2021.

Navždy v našich srdcích

S bolestí v srdci Vám oznamujeme, že nás navždy opustila naše milá paní trenérka, rozhodčí, dlouholetá funkcionářka oddílu moderní gymnastiky při SK Motorlet Praha paní Jiřina Heviánková.

Kdo v srdci žije, neumírá.

Fr. Hrubín

Navždy s Tebou, nikdy bez Tebe.

 

Děkujeme všem, kteří tichou vzpomínkou uctí její památku.

Aktuální informace k 12.2.

Tak nám v té naší zemičce zase zavládl chaos :-( 
Aby nebyl chaos v Motorletu, tak aktuální informace zní:

Motorlet je stále UZAVŘEN. Až začneme chystat otevření, budeme vás včas informovat.

Těšíme se na vás opravdu moc.

Blanka Ksandrová

Předsedkyně odd.MG/ hl.trenérka

Aktuální informace k 2/2021

Vážení rodiče, milé gymnastky,

na základě rozhodnutí vlády a stále trvajících resktriktivních opatření nadále nesmíme do uzavřených sportovišť. Moc nás to mrzí, ale není nám dovoleno státem tudíž zahájit činnost oddílu moderní gymanstiky na první pololetí 2021 dle našeho interního kalendáře. (viz termínová listina). Ihned jak budeme moci tréninky obnovit, budeme vás informovat prostřednictvým našich webových stránek zde.

Vítejte v Novém roce 2021

Hlásíme se po vánoční pauzičcce, všem vše jen to dobré, hlavně teď netrpělivě očekáváme vpuštění do své haly (vnitřních sportovišť), dle ´PSA”, doufáme, že změní vláda podmínky a zvolí na metry čtvereční vnitřní sportovišťě, ať mužeme už všichni naskočit..., trenérky jsou stále připraveny a moc se těšíme na všechny naše holčičky, vše natrénujeme a těšíme se, máme vytvořen program, poskládáme sestavičky a vše bude jak má být, nyní stále pracujeme na sobě co se dá, možná nás neminou ještě on line tréninky, no nepředbíhejme a vyčkejme, vláda dnes zasedala a jednat budou dále...

Opětovné uzavření sportovišť

Vážení rodiče,
Naše milé gymnastky,

Z důvodu nařízení vlády a s ním spojenými opatřeními Vás bohužel musíme informovat o uzavření všech vnitřních sportovišť a s tím tedy i naší sportovní haly od pátku tj.dne 18.12.2020 od 0.00hod. Poslední trénink se tedy uskuteční ve čtvrtek 17.12.2020.

Tímto se tedy musíme rozloučit s tréninky v tomto roce 2020.

Těšíme se na Vše společné s Vámi v příštím roce od 11.1.2020, kdy zahajujeme naší činnost oddílu moderní gymnastiky při SK Motorlet Praha.

Znovuotevření sportovní haly

Vážení rodiče,

z důvodu vládního opatření, konkrétně matice PES pro 3. stupeň, kterou naleznete níže Vás informuji, že prozatím je v platnosti od 3.12. možné trénovat ve vnitřních prostorách v počtu 9+1(trenér), a že zároveň je požadováno bez vyjímky ke sportu nošení roušek. V současné době tudíž čekáme na rozhodnutí vlády o dalším rozvolnění a to v poměru 15m2 / os, o kterém vedení Národní sportovní agentury vede jednání s vládou.

Jedeme dále

Náš oddíl MG SK Motorlet Praha od uzavření sportovišť tj 12.10.2020 stále jede prostřednictvím online tréninků, jakožto plnohodnotnou náhradu vašich tréninků. Vedeme je pro všechna naše děvčátka z každé skupiny a v každém věku, rozděleně do 3-4 hodinových bloků denně. Tréninková hodina trvá 60 min a prosím všechna naše děvčata, ať "nezahálí" - i nadále se hlaste na emailové adrese: ksandrova.blanka@seznam.cz.

ON-LINE TRENINKY ODDÍLU MG SK MOTORLET PRAHA

Zdravíme všechna naše děvčata a rodiče, v současné situaci, ve které se všichni nacházíme, kdy nesmíme do naší sportovní haly ani tělocvičen nabízíme on-line treninky!!!

Hodiny budou přizpusobeny Vašim přáním a možnostem, jak hromadně / po skupinkách, tak i individuálně.

Náplní on-line treninků bude práce s náčiním, technika těla, prvky obtížnosti, základní rozcvičení, balety, posilování, protahování a kompenzační cvičení.