Archiv

Kontrolní závod reprezentace juniorek č.2

5.3.2023 se konal již druhý kontrolní závod juniorské reprezentace v Brně. Závodu se účastnily i naše dvě juniorské reprezentantky Kačka Zaripova a Karolína Mandíková, obě závodnice podaly oproti prvému KZ sto pro výkon, tím i ladily formu před nadcházejícím závodem v Athénách, kam odlétají se svou trenérkou p.Blankou Ksandrovou ve st dne 8.3.23. Těšíme se, co nového se naučíme.

Kontrolní závod reprezentace juniorek č.1

Jsme tu. Brno 5.2.2023 Kontrolni trénink/ kontrolní závod České a Slovenské reprezentace …

Kája Mandíková a Kačka Zaripova, obě juniorské reprezentantky našeho SK Motorlet Praha - oddíl moderní gymnastiky. Doprovází je jejich osobní trenérka p.Blanka Ksandrová. Držíme palce, at se pěkně představí se svými nabitými sestavami. Tentokrát s účastí slovenských rozhodčích a i slovenské reprezentace.

Pohár dobré vůle - Goodwill Cup 2023

Srdečně zveme všechny příznivce moderní gymnastiky, aby přijeli dne 18.3.2023 na závody, již 31. ročník závodu v moderní gymnastice Pohár dobré vůle - Goodwill Cup 2023.

Tréninky již běží dle rozvrhů, stále je ale možné se k nám přidat a zacvičit si s námi!

Tréninky u nás běží naplno. Celý oddíl se po vánoční přestávce pomalu rozjel a nastartoval se na přípravu do nového pololetí a jarní sezóny, která je tu co nevidět. Ale my na ni budeme určitě připravené. Děvčátka kromě rozcvičky, zvířecí abecedy a protahování, které ke gymnastice patří, také zkouší nacvičovat povinné sestavičky a také velmi důležitou akrobatickou řadu, která se například skládá ze správně provedeného kotoulu. Není kotoul jako kotoul :-) Do tréninkové hodiny vždy trenérky zařazují i práci s náčím. Začíná se švihadlem, které je pro moderní gymnastky naprostým základem.

Vše nejlepší do Nového roku!

Dovolte nám popřát vám všem do Nového roku 2023 a dál vše jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, plno lásky kolem sebe, dobrých lidiček okolo Vás, ať Vám ten Nový rok nikoho nesebere, ať Vám dává radost, ať jste naplněni vším co potřebujete a co dává smysl. Pomalu končí rok 2022, všichni se těšíme na to, co nám ten nový rok přinese, co nám přinese společného, přejeme si zdraví, trochu toho štěstí, ať je ten život naplněn novými zážitky a zkušenostmi a ať je kolem nás láska a radost.

Vánoční akademie!

Vážení a milí rodiče, děti, závodnice, babičky a dědečkové, příznivci naší moderní gymnastiky,

Dovolte nám, abychom Vás pozvaly na vánoční AKADEMII, k ukončení roku 2022. Zahájení je od 14.30 hod.,,, sraz všech holčiček je ve 14.00hod. a ukončení do 17.00hod.

Přijďte s námi podívat se ve vánočním čase na Vaše holčičky, co si pro Vás se svými trenérkami připravily, přijďte všichni společně s námi ztrávit pěkné sportovní odpoledne, přijďte se zastavit a prohlédnout si jak se v našem oddíle MG při SK Motorlet trénuje a pracuje.

Sportovní den SK Motorlet Praha 8. 11. 2022 - pro všechny děti!

V úterý 8. 11. 2022 čeká všechny naše gymnastky sportovní odpoledne u nás v hale. Prosím, udělejte si všichni čas a doražte s dětmi na 14.00 hod. Záhajejí sportovního dne bude 14.30 hod a ukončení přepokládáme do 17.00 hod. Sportovní testování dětí našeho oddílu je pro všechny členky našeho oddílu bez rozdílu věku a výkonnosti, pro děti které cvičí v pondělí, úterý, středa, čvrtek a pátek!

Těšíme se na setkání.

Kolektiv Motorlet Praha

Tart Cup při Grand Prix Brno 2022

Dne 14.10. 2022 se konal tradiční závod Tart Cup pro kategorii juniorek roč. nar. 2007- 2009 a to jako předskokan závodu Grand Prix Brno 2022. Za náš oddíl startovala terpve mladičká juniorka Karolína Mandíková (2009), která sbírala zkušenosti a to se jí opravdu povedlo. V konkurenci 18 států a celkového počtu 33 závodnic skončila na velmi slušném 28 místě a to co to mělo splnit, to splnilo. Na prvním velkém mezinárodním závodě Kája potvrdila, že patří na špičku české moderní gymnastiky. Gratulujeme nejen závodnici, ale i její trenérce p.

Týden otevřených dveří pro rodiče celého našeho oddílu!

Zveme všechny rodiče, prarodiče a širší rodinu našich gymnastek na týden otevřených dveří!

Přijďte se podívat na vaše/naše dětičky, všechny tréninkové hodiny jsou otevřené.

 

Těšíme se na vás.

 

Kolektiv SK Motorlet Praha

Gracia Cup XXV, Maďarsko, Budapešť

Máme tady konec prázdnin a ním čekal na některé gymnastky z Motorletu i náročný mezinárodní závod v Budapešti. Konkurence 18ti států a účast našeho týmu na MT závodě… Skvěle jsme odpálily podzimní sezónu, která bude navazovat na nominační závod do reprezentace dne 24. 9. 22, po příletu domů doladíme další dvě náčka, zde jsme si odzávodily 2 náčiní, gratuluji Káje i Kačce Zarip - juniorky, připravené na vstup do repre, za skvělé výkony a výsledky.