Archiv

Přebory Prahy 2024, kategorie juniorky A a seniorky A

Přebornice Prahy pro rok 2024, Kačka Zaripova a Karolína Mandíková, odvážeji domů každá 5 zlatých medaií pro Kačku a  pět zlatých medailí pro Káju, juniorky A, roč. nar. 2010 a 2009.

Přebory Prahy v moderní gymnastice SK Motorlet Praha

Oddíl moderní gymnastiky při SK Motorlet Praha byl pověřen Oblastní komisí moderní gymnastiky Praha k uspořádání Přeborů Prahy v kategorii nadějí nejmladších, mladší A, starších A (holčičky narozené v roce 2018 – 2011). Dne 4. 5. 2024 od 9.00 hod do 20.00 hod se v areálu plaveckého bazénu ve sportovní hale SK Motorlet Praha, Radlická 298/105, Praha 5 bude konat tento prestižní Přebor Prahy, který pořádá domácí oddíl MG SK Motorlet Praha. Závodnice se představí v sestavách bez náčiní, se švihadlem, obručí, míčem, kuželi a se stuhou.

Přebor oddíl SK Motorlet Praha

Srdecně Vás zveme na náš Přebor oddílu všech našich moderních gymnastek, který se koná v út 14.5.24 v naší sportovní hale v Radlicích!

po

 

Jarní Pohoda, Tábor

“JARNÍ POHODA” , dnes tj. 20. 4. 2024 se zúčastnil náš SK Motorlet Praha - oddíl moderní gymnastiky závodu v Táboře, kde bojovala naše přípravka, holčicky, které se učí úplným začátkům pohybu těla, čili bez náčiní, akrobacie, ale i s náčiním.

Všechny holčičky si vedly skvěle, každá si dle svého umění zacvičila své předepsané sestavičky, s tím největším nasazením.

VÝSLEDKY CELOSTÁTNÍHO TESTOVÁNÍ

VÝSLEDKY CELOSTÁTNÍHO TESTOVÁNÍ mládeže, Brno, 27.1. 2024

Máme zde výsledky celostátního testování sportovně talentované mládeže, které se konalo v Brně dne 27.1.2024.

ABSOLUTNÍ JEDNIČKOU SE STALA JAK V ROČNÍKU NAROZENÍ 2014, TAK I ABSOLUTNÍ VÍTĚZKOU VŠECH ROČNÍKÚ NAROZENÍ 2011 - 2016 a na 1. místě se umístila Sabrinka Černíková, celkový počet 75 závodnic, s celkovým počtem bodů 117,5 ! WOW….úžasné…gratuluji moc.

Mariánské lážně

Krásnou neděli prožívá SK Motorlet Praha - oddíl moderní gymnastiky v Mariánských Lázních, oddíl moderní gymnastiky GSK Mariánské Lázně, kde pod taktovkou vedoucí tohoto skvělého oddílu p.Olinky Vodičkové probíhá závod v ZPMG, naš oddíl má své zastoupení v kat.ZPMG, kterého se účastní naše malé holčičky, velké gymnastky a mooc velké šikulky, jako rozhodčí odjela Adélka Chládková, jako trenérka Žeňa Sehedi.

Sletová Soutěž

Dne 13. 4. 2024 v hale Sokola Královské Vinohrady Praha proběhl závod, který trval 15 hodin, začínaly v 9.00hod. závodit nejmenší holčičky až po ty nejstarší, děkujeme za krásný závod, plný krásných výkonů a výsledků, dovedl nás k nasbírání nových zkušeností a poznatků.

Tři zlaté v rukou Sabrinky Černíkové.

Sletová soutěž, další z množství závodů v moderní gymnastice, v hale Sokola Praha Královské Vinohrady, hostil závod ku přiležitosti výročí Sokolského sletu.

Státní svátky trénujeme!

Upozornění!!!

Ve státní svátky tj. 1. 5. 2024 a 8. 5. 2024 BUDOU TRÉNINKY PROBÍHAT NORMÁLNĚ DLE SVÝCH TRÉNINKOVÝCH HODIN. Přijďte si zacvičit, volno nemáme, cvičíme pořád a cvičíme rády.

Hezké jarní dny

Blanka Ksandrová

Aprílový závod

Dne 6. 4. 2024 jsme se v l.roce zůčastnily prvého pohárového závodu v kategorii Základní program moderní gymnastiky, oddíl SK Motorlet Praha - oddíl moderní gymnastiky pod vedením trenérky Jevgenija Sehedi, ve spolupráci s hlavní trenérkou p.

Týden otevřených dveří

Čeká nás týden otevřených dveří pro všechny naše holčičky přípravky, závodní přípravky ZPMG, skupinku kategorie B sestav i bez sestav,úterní přípravka mladších i větších holčiček, čtvrteční skupinky přípravky mladších i starších holčiček, skupinky se základy výuky moderní gymnastiky…rodiče, babičky a dědečkové přijďte se podívat na své děti co se od ledna roku 2024 naučily nového, přijďte do hlediště a sledujte hodiny svých dětí.

 

termín 8.4.-12.4.2024