Archiv

VELKÁ CENA PRAHY 2021 a PŘEBORY PRAHY kategorií B

Z pověření oblastní komise moderní gymnastiky Praha, oddíl MG TJ Bohemians Praha hostil 70 moderních gymnastek.

Klokan 2021

Závod Klokan 2021 v pražské TJ Bohemians Praha, byl jedním z posledních závodů letošní podzimní sezóny. Na státní svátek dne 17. 11. 2021 jsme se zúčastnily další z plejády pohárových závodů stále dle současných pravidel moderní gymnastiky. Tento závod byl další přípravou pro víkendové závody PŘEBORY PRAHY kat. naděje mladší B a naděje starší B a zároveň Velkou cenu města Prahy pro kategorie nadějí nejmladších, mladších A, starších A, juniorek A a seniorek A.

Milevský pohár

V sobotu dne 6. 11.2021 jsme se vydaly na jih Čech do Milevska, který pracuje pod vedením Hanky Kutišové. Konal se zde mezinárodní závod a my jsme byly jeho účastnicemi. Již od brzkého rána startovaly naše závodnice v naprosto nabitém poli, závod trval celých deset hodin. Byl velice pěkně připraven, vše bylo parádně nachystáno a my jsme si užily krásný parádní den plný dalších zkušeností.

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NADĚJÍ STARŠÍCH 2021, Karlovy Vary, dne 24.10.2021

Dovolte mi opět, abych pogratulovala všem svým závodnicím, členkám oddílu SK MOTORLET PRAHA, našim “nadějím nadějným”, které absolvovaly náročný start na svém Mistrovství České republiky pro rok 2021 v kategorii nadějí starších A dne 24. 10. 2021 v Karlových Varech.
Závodnicemi byly Ekaterina Zaripová (roč. nar. 2010) a Karolína Mandíková (roč. nar. 2009) s ní pak také Kateřina Rybaková (roč. nar. 2009).

Všechny naše tři závodnice odvedly velký kus práce, do přípravy i do tréninků daly úplně vše, za což jim patří velké poděkování.

PŘEBORY PRAHY V KATEGORII NADĚJÍ NEJMLADŠÍCH, MLADŠÍCH A a STARŠÍCH A

Dne 16. 10. 2021 pořádal náš oddíl SK MOTORLET PRAHA z pověření Oblastní komise moderní gymnastiky Praha Přebory Prahy v kat. nadějí nejmladších pro naše holčičky a gymnastky ročníku narozeni 2014 v podání hned dvou závodnic Sabrinky Černíkové a Rebečky Waszek. Oběma našim závodnicím se vedlo skvěle, pro artistiku jsou prostě dokonalé, prvečky zkoušejí ustát, skočit a otočit, vše správně a čím vynikají - svou krásou, elegancí a čistotou provádění svých sestaviček, rovnou velikou obtížností sestav v tak útlém věku. Sabrinka se umístila na krásném 2.

Vinohradský hrozen

Dne 9. 10. 2021 jsme pokračovaly v našem závodním období a sezóně podzimní části pocovidového době v pořadí asi již šestými závody, a to Vinohradský hrozen, který se konal na pražských Vinohradech. Závod jako vždy proběhl v přátelské atmosféře, bylo zde vidět spousta vynikajících výkonů a krásných dalších závodnic z různých koutů České republiky.

Mistrovství České republiky kategorie naděje mladší B, Hradec Králové

Dne 2. 10. 2021 jsme startovaly na MCR v kategorii naděje mladší B v podání Viki Bureš a Soničky Golovnii. Celé Mistrovství České republiky odrozhodovala naše hlavní trenérka, předsedkyně oddilu MG SK MOTORLET a předsedkyně pražské oblasti p. Blanka Ksandrová (děkujeme).

Opět slavíme úspechy našeho oddílu moderní gymnastiky při SK MOTORLET PRAHA, opět prokazujeme svoji vysokou sportovní úroveň, opět se naše další závodnice zúčastnily Mistrovství České republiky, roč. nar. 2011 a to Sonička Golovnia a roč. nar. 2012, Viki Bureš.

Mistrovství České republiky kategorie juniorek a seniorek, Brno

Dovolte mi, abych touto cestou poděkovala všem našim závodnicím Jevgenii SEHEDI, Kateřině TŮMOVÉ a Martině Chramostové za jejich vzornou reprezentaci našeho oddílu moderní gymnastiky při SK MOTORLET PRAHA na Mistrovství České republiky v Brně dne 24. 9. - 26. 9. 2021, dále děkuji úplně všem, co nám fandily a nebylo Vás málo, rodičům závodnic za jejich podporu a jejich profesionální přístup ke sportu jako takovému, celému svému týmu.

Tréninky probíhají i včetně státních svátků!

Vážení rodiče,

všechny státní svátky probíhají u nás treninky v naší sportovní hale SK MOTORLET PRAHA dle vašeho rozvrhu, žádné tréninky se z důvodu státních svátku neruší. Tešíme se na všechny holčičky. 

 

SK Motorlet Praha

POHÁR DOBRÉ VÚLE - GOODWILL CUP 2021, tradiční již 29tý ročník závodu v moderní gymnastice

Jsme velice rádi, že se nám nakonec podařilo po roční covidové pauze a přesunutí závodu v moderní gymnastice uspořádat tento rok námi pořadaný Pohár dobré vůle 2021. Jsme rády, že k nám přijelo nakonec 12 oddílů z celé České republiky, že se představila děvčata na závodním koberci jak svým trenérům, rozhodčím, tak samozřejmě svým rodičům. Toto je pro všechny “vítězství”.