Nábor nových děvčátek do oddílu moderní gymnastiky

l

 

Od 9. 9. 2024 spouštíme opět nábory nových děvčátek do našeho oddílu! Těšíme se na Vás!

rd

Nábor probíhá každé úterý a čtvrtek, a to vždy od 14.00 – 16.30 hod. Ve sportovní hale SK Motorlet Praha, Radlická 298/105, Praha 5 – Radlice, 150 00 (cca 200m od stanice metra "B" Radlická). Parkování možné přímo před sportovním areálem.

S sebou: tričko, legíny, ponožky, nebo trikot

Rozdělení hodin:  14.00 hod - 15.30 hod děvčátka ve věku 4 - 6 let

                               15.30 hod - 17.00 hod děvčátka ve věku 7 let a starší

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. 777 823 065 (pí. Blanka Ksandrová – hlavní trenérka a předsedkyně oddílu) nebo na emailové adrese ksandrova.blanka@seznam.cz

Přijďte s námi cvičit! Těšíme se na vás!

30

Vážení rodiče, milé budoucí gymnastky,

přijďte s námi cvičit do našeho krásného sportovního areálu v Radlicích, moc se na Vás těšíme. Najdete si zde spoustu nových kamarádek a naučíte se mnoha novým sportovním dovednostem!!!

Přípravka oddílu moderní gymnastiky je zaměřena na pohybovou průpravu nejen nejmladších děvčátek, ale i starších holčiček, které se chtějí tomuto krásnému, ryze dívčímu sportu věnovat. Moderní gymnastiku mohou Vaše děti provozovat na úrovni vrcholové i pouze rekreační.

Ta nejšikovnější děvčátka a děvčátka, která mají zájem závodit jsou zařazena do závodních skupinek a mohou se účastnit nejrůznějších soutěží a vystoupení, jak v Praze, České republice, tak i v zahraničí, nicméně je možné tento krásný sport provozovat i jako doplňkovou aktivitu k jiným sportovním odvětvím či kroužkům.

Rodiče spolu s dětmi si mohou vybrat, zdali budou trénovat 1x, 2x či vícekrát týdně. Všechny holčičky se naučí správnému držení těla, ladným pohybům, pohybu s hudbou, tanečním krokům a mnoha dalším zajímavým sportovním činnostem, jako je práce s gymnastickým náčiním (švihadlo, obruč, míč, kužele, stuha) a nové hry a pohybové aktivity. Také do hodin zařazujeme balet a moderní tanec.

Naše hala je součástí plaveckého areálu Radlice. Máme zde krásné zázemí v podobě velké prostorné a prosvětlené haly. V areálu je spousta sportovního vyžití i pro rodiče, kteří na své ratosleti čekají. Je zde i restaurace, která nabízí teplou i studenou kuchyni.

...

Do you want your daughter to become a rhythmic gymnastics princess and enjoy fantastic time? WE ARE LOOKING JUST FOR YOU!

Rhythmic gymnastics club SK Motorlet Prague is still searching for little girls for the beautiful sport of rhythmic gymnastics. Come and enjoy fantastic time full of games, fun, grace and elegance with us.

Come and Join us in the sports hall SK Motorlet Praha, Radlická 298/105, 150 00 Praha 5 - Radlice anytime on Tuesday and on Thursday between 2-4.30 p.m.

For further details do not hesitate to contact us on skmotorlet@volny.cz or at +420 702 024 983

WE´RE LOOKING FORWARD TO SEEING YOU AMONG US!

31