Tart Cup Brno

Datum

V pátek 2. 6. 2023 jsme se zúčastnily s Kájou Mandíkovou, juniorskou reprezentantkou ČR závěrečného závodu jarní sezóny 2023 v Brně Tart Cupu při Grand Prix (GP), které uzavíralo celou jarní sezónu. Kája se své úlohy zhostila velice dobře, samozřejmě je stále na čem pracovat (ostatně to vždy), nicméně Kája velice pěkně zacvičila sestavu s obručí a skončila na skvělém 15. místě, sestavu se stuhou si užila ve 21.00 hod a již chystáme novou verzi stuhy a patřilo ji skvělé 17. místo, míč trošičku dnes v úvodu neposlechl, ale Kája v něm vybojovala slušné 22. místo a kuželky skončily na 23. místě. Je nutné podotknout, že jsme dnes uzavřely těžkým a náročným závodem, ve kterém startovalo 31 juniorek reprezentantek ze 12ti zemí a Kája skončila na krásném 19. místě a 2. z českých juniorských závodnic. Velká gratulace putuje opět do oddílu SK MOTORLET SK Motorlet Praha - oddíl moderní gymnastiky, zásluhou Káji Mandi. Velké poděkování rodičům za půlroční cestu reprezentací, byla to cesta krásná a náročná, děkuji za Vaši pomoc. Děkujeme fanouškům, v čele s p. Ludvíkem Vidlákem a Denise Štěpánkové a kolektivu za podporu a fandění, byli jste skvělí, moc děkujeme, na zítra a dál moc držíme palce. Ráda jsem se setkala s milými lidmi jako je dlouholetá reprezentační trenérka p. Zdeňka Schinzelová, která mě dlouhá léta podporuje, p. Z. Sovová, p. Sotirula Landyšová, brevetovaná zkušená rozhodčí Jarmila Zajoncová a v neposlední řadě děkuji za tuto možnost setkat se s tolika nádhernými gymnastkami, reprezentantkami z 12ti zemí, naší nejvyšší brevetovanou rozhodčí (brevet I.), p. Blance Mlejnkové. Závod byl skvěle zorganizovaný, v so bude probíhat GP seniorek a v neděli finále juniorek a seniorek. Moc držíme palce.

Ráda bych touto cestou také poděkovala za ocenění mé osoby v roli OSOBNOST ČESKÉ MODERNÍ GYMNASTIKY, ku příležitosti 70. let výročí moderní gymnastiky, které mi bylo uděleno, děkuji, moc si toho vážím.

Přeji všem hodně odpočinku, ale krátkého, letního, soustředění se na podzimní starty, hned z kraje září startujeme Přebory oblasti juniorky a seniorky, ke konci měsíce pak Mistrovství České republiky juniorek a seniorek v Brně. A hurrá za zkušenostmi do zahraničí!