Přebor Prahy naděje mladší 2011

Datum

Závodnice SK MOTORLET přivážejí do Radlic další kompletní medailovou sbírku včetně přebornického titulu.

"Přebornický víkend" pokračoval v neděli 17.4.2011 Přeborem Prahy nadějí mladších a starších, který tentokrát hostil TJ JM Chodov Praha.

Závodnice SK Motorlet Praha měly zastoupení pouze v kategorii nadějí mladších, kde náš klub reprezentovaly Kateřina RAMPACHOVÁ, Johana MAREŠOVÁ, Daniela NĚMEČKOVÁ a Daniela PROCHÁZKOVÁ.

V kategorii nadějí mladších se představily děvčata ročníků narození 2000 a 2001, které cvičily trojboj sestav se švihadlem, obručí a bez náčiní. Ve startovním poli 25 gymnastek bylo také ve hře i 7 postupových míst na MČR této kategorie, které se uskuteční 21.5.2011 v Praze.

Naše reprezentantky patřily již od počátku závodní sezóny mezi jedny z kandidátek na přední umístění a tak jsme byly zvědavé, jak toto klání bude vypadat. Nicméně naše gymnastky od počátku závodu nikoho nenechaly na pochybách, komu budou patřit medailové posty... Pouze jsme nevěděly, jak si cenné kovy mezi sebou rozdělí.

Naše děvčata podala v celém trojboji vyrovnané výkony bez hrubých chyb a v celkovém pořadí výrazně odskočily dalším závodnicím. Přebornicí Prahy se nakonec stala Daniela NĚMEČKOVÁ, stříbrnou medaili vybojovala Johana MAREŠOVÁ a bronz putuje ke Kateřině RAMPACHOVÉ. Naše tři medailistky také výborně doplnila při svém prvním startu mezi nadějemi mladšími i Daniela PROCHÁZKOVÁ, která vybojovala velmi kvalitní 13.místo.

Všechny naše závodnice si vybojovaly postup na M ČR nadějí mladších k čemuž jim i trenérce Blance Ksandrové srdečně gratulujeme a budeme jim i dále moc držet palce. Gratulujeme!