Chomutovský pohár 2011

Datum

V neděli 29.5.2011 se ve sportovní hale SC 80 Chomutov uskutečnil již 26. ročník pohárového závodu v moderní gymnastice "Chomutovský pohár 2011". Do Chomutova se vracíme velmi rádi, protože nás pod taktovkou paní Věry Nedbálkové vždy čeká velmi příjemný závod ve skoro domácké atmosféře.

SK Motorlet Praha reprezentovalo celkem 5 závodnic v různých kategoriích, tak jsme byly zvědavé, jak se naše děvčata s posledním domácím závodem tohoto pololetí poperou. A opět jsme byly vidět na stupních vítězů.

Ale začněme pěkně popořádku...

Ve kategorii nadějí nejmladších 2003 si stříbrnou medaili vybojovala Jenny ENRIQUEZOVÁ, která předvedla zbrusu novou sestavu beznáčiní plnou nových obtížných prvků a zahájila tak medailové tažení našich závodnic.

Jako další se představily kadetky mladší, kde jsme měly dvojnásobné zastoupení, a to naše dvě finalistky nedávného M ČR této kategorie, Péťu VACKOVOU a Johanku WICHTERLOVOU. I zde nám zlato uniklo jen o setinky, když Petra Vacková vybojovala stříbrnou medaili a 2. místo a Johanka Wichterlová jen těsně skončila za stupni vítězů na 4.místě.

V kategorii nadějí mladších potom Katka RAMPACHOVÁ vybojovala 3.místo a bronzovou medaili a na 9.místě ji doplnila Daniela PROCHÁZKOVÁ.

Pro většinu našich závodnic byl toto takový rozlučkový závod, protože v příštím roce již přecházejí do jiných věkových kategorií a loučení se starými sestavami to bylo více než příjemné.

Gratulujeme všem závodnicím, děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu a gratulujeme také hlavní trenérce, paní Blance Ksandrové.