Sametová stuha 2010

Datum

Další medailová radost pro gymnastky Motorletu. Naděje mladší vybojovaly v náročném závodě po boji skvělé bronzové medaile.

Skvěle obsazený závod se konal ve středu 17.11.2010 v Brně pod názvem SAMETOVÁ STUHA 2010. ve startovním poli se objevily společné skladby nejen z ČR ale také ze Slovenska a Chorvatska.

SK Motorlet Praha reprezentovaly společné skladby v kategorii nadějí mladších a nadějí starších. Tento závod byl velice kvalitně obsazen a byl jedním z posledních "ostrých" měření sil před nadcházejícím M ČR ve společných skladbách.

V kategorii nadějí mladších se utkala velice kvalitní konkurence a se startovním číslem 1 se hned představilo i naše družstvo nadějí mladších ve složení Kateřina Rampachová, Daniela Němečková, Johana Marešová, Daniela Procházková a Anetta Bestová. Od počátku soutěže se o medailích rozhodovalo mezi 3 kolektivy, a SK Motorlet Praha palřil mezi ně. Naše gymnastky podaly velice bojovný výkon a rozdíly mezi jednotlivými družstvy byly opravdu minimální. Nakonec v celkovém součtu obou skladeb patřila našim děvčatům pouze s minimálním odstupem bronzová příčka a 3.místo.

Jako další zasáhly do bojů o medaile i naděje starší, které cvičily ve složení Nella Bestová, Petra Vacková, Johana Wichterlová, Bára Náhlovská a Aneta Sušánková. Bohužel v případě této společné skladby jsme opět doplatily na velké tréninkové manko závodnic, a to zejména v prvním provedení , kde se vyskytlo několik velkých chyb. I přesto naše závodnice statečně bojovaly ve druhém provedení a zlepšeným výkonem se nakonec vyhouply na celkové velmi pěkné 4.místo.

Děvčata moc vám gratulujeme, držíme palce na Mistrovství České Republiky v Přerově! Gratulujeme i trenérce Blance Ksandrové.