Přebor Prahy ve společných skladbách 2009

Datum

Dopolední závod - dvě stříbrné medaile pro Radlické moderní gymnastky

Jedním z vrcholů podzimní sezóny společných skladeb byl v neděli 15.11.2009 Oblastní Přebor Prahy ve společných skladbách, který se konal v sokolovně Sokola Královské Vinohrady.

SK Motorlet Praha se této soutěže zúčastnil se třemi společnými skladbami bez náčiní. Jedná se o nejmladší členky oddílu moderní gymnastiky, tedy naše nejmenší naděje. Téměř pro všechny děvčátka byl tento závod vůbec první Přeborem Prahy v jejich gymnastické kariéře.

V kategorii nejmladších gymnastek, narozených v roce 2002 a mladších se v sestavě bez náčiní představily Anička MOLNÁROVÁ, Pavlínka VODVÁŘKOVÁ, Sofinka KERNICKÁ, Nella ORSZÁGHOVÁ, Klárka MOŽNÁ a Dominička VALENTOVÁ. Děvčátka cvičila skladbu na hudbu z filmu Tři oříšky pro Popelku a obě dvě provedení se jim opravdu povedla na jedničku. V celkovém pořadí potom naše družstvo obsadilo výborné 2.místo a získalo tak na Přeboru Prahy stříbrné medaile.

V kategorii závodnic 2000 a mladších reprezentovaly náš klub 2 společné skladby, rovněž bez náčiní. Ve skladbě, která cvičila na motivy písní zpěvačky Shakiry cvičily Magdalena KREJČOVÁ, Daniela PROCHÁZKOVÁ, Natálie FRIDRICHOVÁ a Kateřina FISCHEROVÁ. Obě provedení se našim malým gymnastkám velice povedla, zvládly všechny předepsané prvky a i toto družstvo obsadilo v celkovém pořadí 2.místo a vybojovalo tedy pro náš oddíl další, již druhou stříbrnou medaili.
I naše druhé družstvo ve složení Kateřina KULTOVÁ, Karolína KOBYLKOVÁ, Šárka HRABOVÁ a Claudie GUTHOVÁ, které cvičilo na hudbu z filmu Poslední mohykán, podalo velmi hezký výkon a ve vyrovnané konkurenci obsadila naše děvčata krásné 5.místo.

Všem děvčátkům moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu, přejeme mnoho úspěchů na dalších závodech a také velkou píli do další práce.