Datum

Byl pozdní večer – první máj –
večerní máj – byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku moderní gymnastice hlas …

V neděli na 1. května hostil oddíl Sokol Praha Královské Vinohrady sportovní den plný moderní gymnastiky a to Přebory Prahy v kategorii kadetek a dorostenek.

V kategorii dorostenek za náš oddíl startovala Johana Wichterlová. Johanka cvičila se sestavou s obručí, míčem a kuželi. Podala vyrovnaný a pěkný výkon, skončila na pěkném 3. místě a vybojovala tak postup na Mistrovství České republiky, které se koná 21. 5. ve Veselí nad Moravou. Blahopřejeme Johance, její trenérce p. Blance Ksandrové a přejeme mnoho úspěchů na MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY!!! GRATULACE!!!!! PODĚKOVÁNÍ CELÉMU TRENÉRSKÉMU TÝMU!!!!!

V kategorii kadetek mladších startovaly za náš klub hned tři závodnice, Dáša Koževniková, Adéla Chládková a Nasťa Bredikhina. Všechny tři závodnice podaly velmi pěkný výkon, svými výsledky potvrdily vysokou sportovní úroveň. Moc gratulujeme všem třem závodnicím!!!

Dášenka skončila na překrásném 1. místě a získala titul Přebornice Prahy pro rok 2016.  Blahopřejeme jí i její p. trenérce Blance Ksandrové, přejeme strašně moc úspěchů na MČR, zároveň s Dášenkou i postupující závodnici, svěřenkyni rovněž trenérky p. Blanky Ksandrové Adélce Chládkové, která vybojovala svým překrásným 6. místem taktéž postup na MČR. Velký úspěch a radost z umístění patří i třetí naší závodnici Nastě Bredikhině, která se umístila na pěkném 7. místě. HOLKY DĚKUJEME, GRATULUJEME, JSTE ŠIKULKY A JEDEME DÁL!!!!