Jedeme dále

Datum

Náš oddíl MG SK Motorlet Praha od uzavření sportovišť tj 12.10.2020 stále jede prostřednictvím online tréninků, jakožto plnohodnotnou náhradu vašich tréninků. Vedeme je pro všechna naše děvčátka z každé skupiny a v každém věku, rozděleně do 3-4 hodinových bloků denně. Tréninková hodina trvá 60 min a prosím všechna naše děvčata, ať "nezahálí" - i nadále se hlaste na emailové adrese: ksandrova.blanka@seznam.cz.

I nadále se řídíme nařízením vlády a tabulky PES. Nicméně, podle posledních informací NSA vyjednává podmínky pro navrácení se na uzavřené sportoviště a to v jakém počtu a za jakých podnímínek. Dopuručujeme sledovat naše webové stránky i FB stránku či naši skupinu, kde sdělujeme průběžně nejrychlejší informace. (i z online tréninků)

Dnes už určitě všichni víme, že naše každoroční Vánoční besídka dne 10.12.2020 se kvůli pandemii Covid neuskuteční. Plnánujeme však Novoroční zahajovací besídku pro všechny naše děti v průběhu ledna. V Novém roce zahajujeme činnost oddílu 10.1.2021 viz sekce O nás/termínová listina. Naleznete zde i ukončení jarní části sezóny, letní soustředění v Liberci i týden otevřených dveří, zrovna tak Přebor oddílu. Poznamenejte si termíny do svých diářků pro rok 2021. Veškeré další potřebné informace získáte na první tréninkové hodině.

Snad již brzy na viděnou!

uf