PŘEBORY PRAHY V KATEGORII NADĚJÍ NEJMLADŠÍCH, MLADŠÍCH A a STARŠÍCH A

Datum

Dne 16. 10. 2021 pořádal náš oddíl SK MOTORLET PRAHA z pověření Oblastní komise moderní gymnastiky Praha Přebory Prahy v kat. nadějí nejmladších pro naše holčičky a gymnastky ročníku narozeni 2014 v podání hned dvou závodnic Sabrinky Černíkové a Rebečky Waszek. Oběma našim závodnicím se vedlo skvěle, pro artistiku jsou prostě dokonalé, prvečky zkoušejí ustát, skočit a otočit, vše správně a čím vynikají - svou krásou, elegancí a čistotou provádění svých sestaviček, rovnou velikou obtížností sestav v tak útlém věku. Sabrinka se umístila na krásném 2. místě a domů si odnáší stříbrnou medaili! Rebečka obsadila skvělé 1. místo a vybojovala si zlatou medaili a titul Přebornice Prahy pro rok 2021.

V kat. naděje nejmladší se st. č. 1 nastoupila naše závodnice Elinka Řehořková. Elinka se velmi zasnažila, svým éterickým pohybem si vybojovala krásné 4. místo. Máme velikou radost a moc blahopřejeme naší Elince.  

V kategorii nadějí starších A 2009 se nám představily dvě závodnice, Kačka Rybaková, kterou před závody doprovázelo silné nachlazení a tak nemohla trénovat, skončila na krásném 2. místě a musí vše ještě potrénovat na MČR.
Naše Karolínka Mandíková ovládla celý závod a stala se Přebornicí Prahy pro rok 2021. Obsadila 1. místo a získala zlato. Kája ladí absolutní formu a je velkou kandidátkou a favoritkou pro Mistrovství České republiky v KV dne 24. 10. 2021, tak držme palce, ať se vše povede jak má.

V kat. naděje starší A 2010 se nám představila Kačka Zaripová, Kačka je naše želízko v ohni pro MČR v KV dne 24. 10. 2021, tak se nechme překvapit, zdali celé MČR ustojí a jakými známkami ji ocení rozhodčí. Každopádně na Přeborech Prahy opět nezklamala a svým bravurním předvedením všech svých sestav jak s míčem, kuželi, tak i se švihadlem nikoho nenechala na pochybách. Kačka se stala Přebornicí Prahy pro rok 2021, získala zlato a vystoupala na stupínek nejvyšší a obsadila 1. místo.

Děkujeme všem závodnicím za krásné výkony, skvělé výsledky, rodičům za pomoc při přípravě podzimní již druhé soutěže, rozhodčím za hladký průběh soutěže a všem zúčastněným 8 oddílům za přátelskou atmosféru. Tento další sportovní den jsme si krásně užily a přeji všem pražským závodnicím, aby formičku neztratily, i týden je dlouhá doba a aby se jim vše vydařilo i na MČR ve dnech 23. 10. - 24. 10.v KV. A komu se nepovede - nevadí, jede se dál, příprava z důvodu roční pauzy byla velmi krátká a všechny jste krásné. Pro naděje nejmladší Přebor oblasti Praha byl nejvyšším závodem pro rok 2021. Blahopřejeme všem a všem těmto holčičkám fandíme dále.

Blanka Ksandrová
Předsedkyně OKMG Praha
Předsedkyně odd. MG / hlavní trenérka

uf
Galerie