Milevský pohár

Datum

V sobotu dne 6. 11.2021 jsme se vydaly na jih Čech do Milevska, který pracuje pod vedením Hanky Kutišové. Konal se zde mezinárodní závod a my jsme byly jeho účastnicemi. Již od brzkého rána startovaly naše závodnice v naprosto nabitém poli, závod trval celých deset hodin. Byl velice pěkně připraven, vše bylo parádně nachystáno a my jsme si užily krásný parádní den plný dalších zkušeností.

Začaly jsme naší nejmenší Sabrinkou, která sbírá samé medaile od chvíle, kdy nás vpustily na sportoviště. Sabrinka získala stříbrnou medaili a krásné 2. místo!

Dále se sestavou bez náčiní startovala za náš oddíl Elinka, které se též velmi dobře daří od uplynulého lockdownu. Elinka skončila na krásném 3. místě a získala bronzovou medaili!

Po Elince se představila již zkušená závodnice naděje B Sonička, která cvičila tentokráte se sestavou s obručí. Sonička skončila na parádním 2. místě a získala stříbrnou medaili!

Po Soničce následovalo vyhlášení výsledků a nastup závodnic odpolední části závodu.

Zde se nám představily hned 4 závodnice a to v premiéře svého prvého letošního závodu a hned se sestavou s obručemi a kuželi si zazávodila naše Stellinka a Dášenka, čest tomu, že děvčata odcvičila po svých pauzách s nemocemi a karanténou a hlavně hned s kuželi a velkými obtížnostmi po roční pauze své sestavy od začátku až do konce, Stellinka skončila na krásném 2. místě a získala stříbrnou medaili! Dáša na super 12. místě!

V kat. naděje starší A nasadila do soutěže hlavní trenérka paní Blanka Ksandrová Káju Mandíkovou, která potvrdila svou vysokou sportovní úroveň a po sestavě s míčem a kuželi v nabitém poli roč. nar. 2009 na tomto MT skončila na krásném 1. místě se ziskem zlaté medaile!
Naše Kačka Rybaková se taktéž představila ve cvičení s míčem a kuželi. Tato talentovaná závodnice, která mi dělá radost a již letos se stále řadí na přední místa, startovala na MČR ve finále a potvrzovala samá medailová umístění, tentokráte skončila na pěkném 4. místě.

Gratulujeme všem závodnicím za skvělou reprezentaci, děkujeme za doprovod, tentokráte trenérce našeho oddílu Pavle Smíškové a rozhodčí závodu p. Yvettě Neumannové, že vážily svůj drahocenný čas a strávily s našimi dětmi krásný ryze sportovní den v jižních Čechách s moderní gymnastikou.

Děkuji realizačnímu týmu za vše a pořadatelům za další cenné zkušenosti.
Mějte se sportovně a za pár dní na Klokanovi a Velké ceně našeho krásného města PRAHY a pozor poslední oblastní Přebor Prahy si odjedou naše děti startující v kategorii naději B. Tím bude ukončen závodní půlrok 2021, který byl vydatný a hurá na vánoční besídku, nové sestavy a po Vánocích opět do tvrdé práce, protože brzy odpálí závody naše seniorky Žeňa a Kačka T. a juniorky Martinka a Karolína M. Máte se na co těšit.
Děkujeme za podporu našeho klubu a vás všech hodných lidiček, kteří nám fandí ať už veřejně či tajně a o tom ten „indivindy“ sport je.