Vánoční akademie!

Datum

Vážení a milí rodiče, děti, závodnice, babičky a dědečkové, příznivci naší moderní gymnastiky,

Dovolte nám, abychom Vás pozvaly na vánoční AKADEMII, k ukončení roku 2022. Zahájení je od 14.30 hod.,,, sraz všech holčiček je ve 14.00hod. a ukončení do 17.00hod.

Přijďte s námi podívat se ve vánočním čase na Vaše holčičky, co si pro Vás se svými trenérkami připravily, přijďte všichni společně s námi ztrávit pěkné sportovní odpoledne, přijďte se zastavit a prohlédnout si jak se v našem oddíle MG při SK Motorlet trénuje a pracuje.

Máme za sebou všichni nelehký rok 2022, ale s Vašimi/našimi dětmi je nám vždycky fajn. Jsme parta, jsme kolektiv, jsme jednotlivci, jsme vrcholoví,jsme školička hrou, prostě, každý si u nás najde své místečko.

Prosim vyzvedávejte si u svých trenérů papiry s harmonogramem roku 2023, kombinujte treninky dětem s pomocí trenérů na příští rok, tak aby vám vyhovovalo a zároveň potřebám moderní gymnastiky u nás.

Zahájení treninků moderní gymnastiky je 9.1.2023, rozděleny děti dle věku a výkonnosti a na výběr máte každý den v týdnu.

Stdečně Vás zveme na poslední hodinu-vánoční besídku dne 8.12.2022 a zároveň na první hodinu v novém roce 2023 a to 9.1.2023.

Klidné předvánoční dny přeje

Blanka Kdandrová
Předsedkyně odd.MG / hlavní trebérka
a
Kolektiv vedení oddílu MG

uf