Mistrovství České republiky, kat.naděje mladší A

Datum

 V sobotu dne 27. 5. 2023 se konalo již poslední Mistrovství České republiky letošní jarní sezóny a to  v kat. nadějí mladších A, nadějí starších A pak v neděli 28. 5. 2023. V kat.nadějí mladších A (2014) se za náš oddíl SK Motorlet Praha představila poprvé na svém prvním MČR hned 2 naše závodnice a to Sabrinka Černíková a Rebečka Waszek.

A jak to vše dopadlo?? Je nám ctí představit vám novou Mistryni České republiky v moderní gymnastice pro rok 2023 v kategorii nadějí mladších A (2014) Sabrinku Černíkovou!!! Zlatou ve víceboji a tím zlato se třpytící se titulem Mistryně ČR, dále zlato a titul Mistryně ČR pro rok 2023 vybojovala v sestavě bez náčiní, třetí titul a zlato Sabrinka brala za cvičení se švihadlem, děkujeme všem co nám fandili, děkujeme všem co nás podporovali! Gratulujeme.

Na krásném 10. místě z celkového počtu 32 závodnic skončila další naše naděje a závodnice našeho SK Motorlet Praha - oddíl moderní gymnastiky Rebečka Waszek, rovněž i jí velice gratulujeme ke krásnému výkonu a výsledku a přejeme oběma našim šikulkám zdraví a hodně dalšího sportovního štěstíčka, ať Vás provázi stále. Děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu a těším se, že navážete na další skvělé výsledky mých svěřenkyň, kterých bylo nespočetně, že dojdete k účasti na SP, ME, MS a vůbec tam, kam budete chtít a snít, máte vše ve svých rukách, pokora, píle, pracovitost, talent a správné vedení vás plyně bude posouvat výš a výše.

Děkujeme, přejeme Vám i Vašim rodičům, ať si chvíle slávy užijete naplno, je to výsledek roční práce a ta stála za to, děkujeme rodičům obou závodnic, jste skvělí, přejeme si stále stejnou sílu.

Krásné teď již sluníčkové dny a TITUL JE NÁŠ, skvělé a velké DÍKY, rok 2023!

uf
Galerie