Mistrovství České republiky, kat. juniorky A

Datum

Dne 23.9. - 24.9. 2023 se konalo Mistrovství České republiky v MG, kat. juniorek A. Zde se představily hned 2 naše juniorské reprezentantky ČR, závodnice oddílu SK Motorlet Praha Karolína Mandíková (2009) a Ekaterina Zaripova (2010) 3. místo a bronzovou medaili ve víceboji si domů odváží Karolína Mandíková, která zároveň vybojovala 3. místo v mezinárodním závodě a zlato ve cvičení s obručí, kuželi a se stuhou.

Ekaterina Zaripova vybojovala 4. místo ve víceboji, v jednotlivých náčiních zlato za cvičení s obručí, zlato v míči a zlato za cvičení se stuhou, stříbro za sestavu s kuželi. V mezinárodním závodě zlato v míči a zlato ve stuze, bronz za sestavu s kuželi.

Moc moc gratuluji oběma závodnicím našeho oddílu SK Motorlet Praha, oddílu MG, po náročné horké letní přípravě za jejich zodpovědný přístup, za krásné výsledky, skvělé výkony a směle do další práce, protože, tato dlouhá a skvělá cesta nikdy nekončí . Holky děkujeme!!! Děkuji fanouškům za příjemnou atmosféru, děkuji našim dětem a rodičům za fandění, ať už přímo z dějiště konání nebo ze svých domovů, Rozhodčí MČR juniorek A a seniorek A byla Blanka Ksandrová a Monika Pánková, jsme po dvoudenním maratonu totálně vyčerpané, ale šťastné!!! Jsme pokorné a víme, že musíme vytrvale pracovat dále, poctivě a plné energie.

Jsem opět posílena, jsem nabitá pozitivní energií a strašně se opět těším na všechny holčicky hned v příštích dnech a jedeme dále na plný plyn. Kam bude směřovat příprava nyní? Na ME juniorek jednotlivkyň, na další závůdky a závody, hlavně s radostí a pokorou s velkým respektem k sobě samotným. Dva dny Mistrovství ČR, juniorek A a seniorek A skončily, děkujeme za krásný závod, děkujeme všem, že jsme mohly být v dějišti konání, gratulujeme úplně všem závodnicím celého Mistrovství ČR!

Klidné a krásné sportovní dny

Vaše Blanka

uf
Galerie