Velikonoční pohárek, Hostivař

Datum

Další z pleády přípravných krásných předcházejících závodů před vrcholnými soutěžemi byl pondělní závod v ZŠ Hostivaři, “Velikonoční pohárek” ráda bych touto cestou poděkovala Blance Chuchlerové a Jitce Hartmannové za krásný závod, plný ocenění, dárečků, diplomů a medailí. Závodilo se opět po ročnících narození, jednotlivých kategorii od nejmladších holčiček až po roč.nar. 2011.

Naše Sofinka Sklenářová (2018) skončila na krásném 4.místě, pokračovala kategorie (2017) v té zvítězila, 1.místo a zlatou medaili získala Lili Herinková, na 3.místo a bronzovou medaili si v této kategorii vybojovala Sofinka Pánková, krásné 5. místo získala Nela Stesková, rovněž v kat.roč. nar. 2017. Jedeme dále, v kategorii 2016 a to v sestavě bez náčiní na skvělém 4. místě skončila Nelinka Vojáčkova a krásné 7. místo obsadila ve stejné kategorii za sestavu bez náčiní Sára Vila Vajda. Vítězstvi si zaslouženě domů odváží 1. místo a zlatou medail z Velikonočního pohárku v kat. 2015 získala Julianka Rusů, víceboj, bn a švihadlo v kat.. 2014 vybojovala 3 zlaté medaile a 3x 1. místo Sabrinka Černíková a to za cvičení ve víceboji, bez náčiní a s obručí, po ní se představila kategorie 2012 a Viky Bureš se sestavou s míčem, i ta zvítězila a domů si odvezla zlatou medaili a 1. místo za cvičení s míčem.

Moc děkujeme pořadatelům za pohodový závod, děkuji rodičům za vytvoření skvělé atmosféry a úžasné fandění svým dětem a přeji Vám všem šťastnou budoucnost.

uf
Galerie