Bohemka Bobík Cup 2024

Datum

V sobotu dne 16.3.2024 se náš oddíl SK Motorlet Praha - oddíl moderní gymnastiky, přesunul v brzkých ranních hodinách na závod, který sčítal 200 závodnic a trval 12 hodin, avšak vše běželo jako po drátku pod taktovkou hl.ro Markéty Lukešové, děkujeme za Bobíka, děkujeme za tanečky s ním, děkujeme za krásný závod plný šťastných rozzářených očíček mnoha dětí ze všech koutů České republiky.

A jak to celé dopadlo?? V dopolední části kat. naděje mladší A 3x zlato a to ve víceboji, za cvičení bez náčiní a za cvičení s obručí získala Sabrinka Černíková, dále v kat.nadějí nejmladších 2015 1. místo a zlato získala ve víceboji Juliana Rusů a stříbrnou medaili za cvičení se švihadlem, v kat. nad nejmladší 2016 skončila na pěkném 7. místě Nela Vojáčková a na 11. místě Sára Vila Vajda, obě holčičky cvičily sestavu bez náčiní a v nabité konkurenci krásných výkonů obsadily tato krásná místečka. V kat. 2017 skončila na 3. místě a bronz získala Lili Herinková, na krásném 6. místě skončila Sofinka Pánková a na skvělém 7. místě se umístila Nela Steskova. V nejmladší kat. 2018 a ml. cinklo další zlato a to zásluhou Sofinky Sklenářové.

Užily jsme si všichni skvělý závod, velký závod plný zážitků, skvělých výkonů, přenádherných výsledků a nám nezbývá než se těšit v příštím roce na další ročník závodu v MG Bohemka Cup 2024, Bobík, který opravdu roztančí celý dům.

Odpolední část závodu patřila našim větším závodnicím, obsazeny jsme měly kategorie juniorek A , kde již Kačka Zarip cvičila sestavu s obručí a s míčem(s těmito sestavami odlétá po velikonocích na IT Sofie),na soutěž týmů a společně s ní Kája Mandíková (ta se sestavou s kuželi a se stuhou, společně odlétají na mezinárodní soutěž týmů)) obě závodnice, reprezentantky ČR vybojovaly každá 3 zlaté medaile a staly se obě vítězkami Bohemka Cupu - Bobík 2024, v odpolední části soutěže je doprovodila naše naděje starší A , Viky Bureš, která cvičila zbrusu novou sestavu s míčem, za kterou získala 2.místo a stříbrnou medaili, dále pak s obručí skončila na krásném 3.místě (obruč dnes neposlechla vykopnutí náčiní a obloučkem se prolétla vzduchem), i to se stává a přes to všechno skončila na skvělém 3.místě a získala bronzovou medaili za víceboj.

Moc gratuluji všem třem závodnicím, účastnicím dalšího ročníku skvělého závodu Bohemka Cup, Bobík 2024, za jejich vytrvalost, bojovnost, nasazení a přeji všem klidnou neděli a v pondělí 18.3.24 se již teď těšíme na závod v Hostivaři a reprezentantky se budou hned jak namalují “velikonoční vajíčka “ těšit do Sofie, kde budou společně ve dvojici (týmově) bojovat o co nejlepší výkon a výsledek. Holky jsem na Vás pyšná, děláte mi radost, činíte mě šťastnou, je to sport, je to velké umění,velká dřina, vzorně reprezentujete sebe, mě (svou osobní trenérku), svoji rodinu a přátele, reprezentantky Kačka a Kája svoji zemi a v neposlední řadě jste velkým vzorem pro naše malé gymnastky, kterým ukazujete jak se trénuje, jak se musí pracovat a to s láskou a pokorou, ale tvrdě. Takže jedeme dále, protože tato cesta nikdy nekončí.

Krásnou neděli všem.

uf
Galerie