Jarní Pohoda, Tábor

Datum

“JARNÍ POHODA” , dnes tj. 20. 4. 2024 se zúčastnil náš SK Motorlet Praha - oddíl moderní gymnastiky závodu v Táboře, kde bojovala naše přípravka, holčicky, které se učí úplným začátkům pohybu těla, čili bez náčiní, akrobacie, ale i s náčiním.

Všechny holčičky si vedly skvěle, každá si dle svého umění zacvičila své předepsané sestavičky, s tím největším nasazením.

Rozhodčí za oddíl SK Motorlet Praha - Moderní gymnastika byla dnes Jevgenija Sehedi a trenérkou našeho oddílu MG Tanja Muranets Rusu. Moc oběma děkuji, že vedly děti k dnešnímu závodu a za jejich práci pro náš oddíl.

A jak to všechno dopadlo?? Dopadlo to skvěle v kat. D, sestav bez náčiní a akrobatické řadě zvítězila Amélka Mullerová/Chládková, která v jarní pohodě zvítězila, získala cenné 1. místo a zlatou medaili, další skvělá místa a to 4. místo Stela Pikna, 5. místo Sofinka Rusu, holčičky, moc všem gratulujemeee, jste úžasné a jste naše.

V další kategorii, sestava “cibulenka a rovněž akrobatická řada” se na skvělém 4. místě umístila naše Štěpánka Chalašová, sekundovla ji hned na krasném 7.místě Kačenka Fantová, na paty ji šlapsla a 8.místo ziskala Amélka Penn a pozor na 2 jedničky a kouzelné 11. místečko brala Sofinka Binarová a zároveň moc blahopřejeme za 17. místo Aničce Četkovič.

B kat. sestav bn a akrobacie si skvěle vedla a na 9. místě skončila Marianka Sedlecká.

Děkujeme pořadatelům, že úplně všechny holčičky obržely medaile, TAKŽE VŠECHNY JSOU VÍTĚZKY JARNÍ POHODY, Tábor, krásný závod, krásná hala, krásná umístění a vše běželo jako po drátku a já jen mohu napsat, že jsem na Vás holčičky moc pyšná, jsem pyšná, že Žeňa bravurně zvládla rozhodování, hlavně, že “indisponovaná “ chodí plně za dětmi na všechny tréninky, moc se jim věnuje a tady má odměnu, radost dětských očíček je nejvíc.

Děkuji Juliance Rusu, že holčicky provázela celým závodem, byla “demonstrátorkou” a fandila celému našemu skvělému oddílu SK Motorlet Praha.

Děkuji samozrejmě všem rodičům, za podporu svých dětí, protoze dělaji ten TOP sport, který je základem pro pripadné vsechny sporty ostatní, ale vy zůstaňte a námi a jedeme dále, protoze tato cesta nikdy nekončí.