Mistrovství České republiky, kategorie naděje mladší A

Datum

Ve dnech 25.5 - 26.6. 2024 se v Praze na Chodově konalo Mistrovství České republiky v kategorii nadějí mladších A a nadějí starších A. Náš oddíl měl v sobotu hned 2 zástupkyně a to Sabrinku Černíkovou a Rebečku Waszek. 

Letošní sled MČR byl koncipován, že všechny závodnice v kategorii odcvičily své dvě sestavy s náčiním. Poté se 15 nejlepších závodnic kvalifikoval do finále, kde závodnice převedly svou sestavu bez náčiní. 

A JE TO TAM! ABSOLUTNÍ MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY PRO ROK 2023 a dnes i 2024, zlatá Sabrinka ČERNÍKOVÁ! Rebečka WASZEK ve finále mezi 15ti nejlepšími nadějemi!

Mistrovství České republiky v Moderní gymnastice v kategorii naděje mladší A pro rok 2024, absolutní Mistryní ČR, Mistryní ČR v mezinárodním závodě a Mistryní České republiky ve cvičení s obručí, se švihadlem a bez náčiní se stala svěřekyně trenérky p. Blanky Ksandrové Sabrinka Černíková 5x zlatá na Mistrovství české republiky pro rok 2024, absolutní Mistryně ČR. Jsem dojatá, jsem šťastná, gratuluji Sabrince, děkuji za obrovskou podporu Sabrinky rodičů na naší společné cestě za naším snem, kam společně stoupáme.., Sabrinka obhájila titul Mistryně ČR z roku 2023 a navázala i v roce 2024!

Velmi pěkné 11. místečko obsadila naše Rebečka Waszek, tím potvrdila svou vysokou úroveň, již v záři se vrací po 5 letech, kdy mi odjela do Dubaje zpět k nám do ČR a jdeme na to a společně budeme opět zpátky trénovat, cestovat, závodit a vše se vrátí do starých kolejí. Strašně se těšíme společně s Rebčou a rodiči, že budeme jen a jen spolu. Děkuji, že jste mi zůstaly věrné, že jste nás nikdy neopustily, a ze jste byly stále s námi po celou dobu Vašeho pobytu v zahraničí. Nyní se vše otáčí a vrací a já si toho všeho nesmírně vážím. Gratuluji Rebečce za její výkony, švího malinko dnes neposlouchalo, ale vše bude, trpělivost, pokora a tvrdá práce a na to vše se již od září 24 moc všichni těšíme!

Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

uf
Galerie