Mistrovství Evropy, Budapešť 2024

Datum

MISTROVSTVÍ EVROPY, Budapešť, 2024,

Tolik dřiny, tolik úsilí a jsme tu - Budapešť hostí ME v MG, naše 2 reprezentantky ČR, členky oddílu MG při SK Motorlet Praha - oddíl moderní gymnastiky, Ekaterina Zaripova a Karolína Mandíková, doprovází je reprezentační trenérka juniorek Blanka Ksandrová

Juniorské reprezentantky mají startovní čísla a jako první se představí Kája Mandíková se sestavou se stuhou, v pořadí druhá se představí Kačka Zaripová se sestavou s obručí, v pořadí třetí česká reprezentantka se představí se sestavou s míčem a je jí Adélka Návarová a poslední českou reprezentantkou, která se představí s kuželi je Johanka Babištová. Zároveň se jednalo o týmovou soutěž juniorek a tam se Česká republiky umístila na celkovém 24. místě!

Děkuji našim dvěma juniorským reprezentantkám České republiky Karolíně Mandíkové a Ekaterině Zaripove za zodpovědný výkon na ME, děkuji jim za vzornou reprezentaci nejen naší země ČR, ale také našeho SK Motorlet Praha - oddíl moderní gymnastiky.

Odvedly obě velmi zodpovědný výkon, bylo to krásné po dlouhé době prožít s nimi odměnu, kterou je vrchol, kterým toto ME bylo, Budapešť 2024.

Holky děkujeme.

uf
Galerie