Mistrovství České republiky, kat. juniorky 2024

Datum

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIOREK A A SENIOREK A, Jihlava, 1.6.24-2.6.24

Absolutní Mistryní České republiky v moderní gymnastice, juniorek A, roč.nar. 2009 a 2010 se stala Ekaterina Zaripova (2010), dále ve svém ročníku získa 4x zlato za cvičení s obručí, míčem, kuželi a se stuhou, čerstvá absolutní Mistryně České republiky pro rok 2024, pětkrát zlatá Kačka Zaripova, svěřenkyně trenérky p.Blanky Ksandrové. Moc gratuluji Kačce za její velmi pěkný a vyrovnaný výkon, za Mistrovský titul, byl to velmi složitý a náročný závod, a je to tam !!! Absolutní Mistryně ČR juniorek A, naše Kačka, velká bojovnice, jsem na tebe hrdá, vrátila jsi mi vše, co jsem do tebe vložila, gratuluji a děkuji všem, co nás v tom nenechaly samotné.

Stříbrnou pozici a druhé místo získala ve stejné kategorii juniorek A Karolína Mandíková (2009). Ve svém roč.nar. 2009 za jednotlivá náčiní Kája získala tři zlaté, jednu stříbrnou a 1x bronz. Káje rovněž velmi blahopreji za velké nasazeni a snahu potvrdit svoje velké umění .

Dvoudenní marathon je u konce, Mistrovství ČR skončilo, medaile, diplomy a ceny byly rozdány a vezeme domu 2 nejlepší juniorské reprezentantky ČR, Mistryni ČR Kačku Zaripovou a vícemistryni ČR, Káju Mandíkovou, obě české reprezentantky ČR a nedávné účastnice ME v Budapešti, roku 2024.

Holky moc Vám děkuji za odvedené výkony, ta naše společná letošní cesta byla dlouha, náročná, ale stála za to, stále jsem ještě plna emocí z nedávného Mistrovství Evropy v Budapešti a ted si vezu domů absolutní Mistryni ČR Kačku a vícemistryni Káju.

Bylo to s Vámi fajn a jedeme dále, protoze tato cesta nekončí, máme pred sebou ještě Grand Prix v Brně a Letní Olympiádu dětí a mládeže, ale ted si vychutnávejte velké úspěchy, které si plně zasloužíte. Děkuji všem fanouškům v místě konání, děkuji i těm doma u vysílání a co nás sledujete. Rozhodčí za náš SK Motorlet Praha - oddíl moderní gymnastiky, které jely tento další náročný a veledůležitý závod Blanka Ksandrová a Monika Pánková, děkujeme, trenérka závodnic Blanka Ksandrová.

Gratuluji všem medailistkám juniorek i seniorek,  Niky Novákové z SK MG Moravská Slávia Brno, absolutní Mistryni ČR v kat.seniorekA.

Závěrem děkuji všem rozhodčím, které pracovaly pod taktovkou kontrolních rozhodčích Ivanky Motolíkové ze SLO a Ljuby z Maďarska a to největší poděkování za krásnou organizaci celého Mistrovství České republiky juniorek A a seniorek A , předsedkyni Český svaz moderní gymnastiky - ČSMG paní Liběně Menšíkové.

uf
Galerie