TRL Space Cup 2024

Datum

Dne 14.6.24-16.6.24 se v Brně koná GRAND PRIX , rok 2024, TRL SPACE CUP 2024. Dnešní den hostil celkem 31 juniorských závodnic, reprezentantek z 8 zemí světa, CZE, ISR, GER, UKR, AUT, HUN, FIN, SVK.

V našich barvách české reprezentace a našeho SK Motorlet Praha - oddíl moderní gymnastiky se zúčastnily hned 2 juniorské reprezentantky a to Kačka Zaripova (2010) a Kája Mandíková(2009). Obě závodnice vzorně reprezentovaly naši zemi a zároveň i náš klub SK Motorlet Praha - Moderní gymnastika.

Závodnice Karolína Mandíková se celkově ve víceboji umístila na 15. místě z celkového počtu 31 závodnic…gratulujeme.

Závodnice Ekaterina Zaripova skončila na 11. místě ve víceboji z 31 závodnic a zároveň si vybojovala FINÁLOVÉ CVIČENÍ V SESTAVĚ S OBRUČÍ, se známkou 25,90b., do této sestavy ve finále postupuje ze 6.místečka… gratulujeme. Druhé finálové cvičení si vybojovala za sestavu se stuhou, se známkou 23,050 b. a do finále postupuje z 5. místečka …gratulujeme.

K závodu reprezentantky vedla osobní p.trenérka Blanka Ksandrová a v neděli bude startovat ve finále Kačka Zaripová se svou trenérkou p. Blankou Ksandrovou.

Rozhodčí za náš oddíl SK Motorlet Praha byla předsedkyně ČSMG p. Liběna Menšíková, které rovněž moc děkujeme.

V neděli držte palce a ještě bych velice ráda poděkovala především brněnským fanouškům za obrovskou podporu a fandění.

uf
Galerie