Letní Olympiáda dětí a mládeže 2024

Datum

Letní Olympiáda dětí a mládeže byla zahájena a olympíjský oheň zapálen...

Kraj Praha ve složení Kačka Zaripova, Karolína Mandíková, Tereza Kopecká, Milana Kozyč je připravený na start ve středu 26.6. Trenérka juniorských závodnic paní Blanka Ksandrová, trenér nadějí starších pan Kryštof Havel, rozhodčí za kraj hlavního města Prahu paní Monika Pánková.

Představuji Vám olympijsou vítězku dětí a mládeže, rok 2024, svěřenkyni trenérky paní Blanky Ksandrové Kačku Zaripovou!

Kačka vybojovala první místo za sestavu s obručí, 2. místo v sestavě s míčem, 2. místo se sestavou s kuželi a první místo v sestavě se stuhou! Zároveň 1. místo a zlatá medaile za týmovou soutěž za kraj hlavní město Praha!

Dále pak Káju Mandíkovou, rovněž svěřenkyni trenérky paní Blanky Ksandrové, účastnici Olympiády dětí a mládeže, která získala stříbrnou medaili za cvičeni s obručí, stříbro za cvičení se stuhou, bronzovou medaili za víceboj a zlatou medaili za vítězství za oblasti PRAHA v týmové soutěži!

Gratulujeme oběma našim gymnastkám a jejich osobní trenérce p. Blance Ksandrové z oddílu MG SK Motorlet Praha - oddíl moderní gymnastiky.

Olympiáda dětí a mládeže plně v rukách a vítězem se stal KRAJ PRAHA, moderní gymnastika Ekaterina Zaripová, Karolína Mandíková, Tereza Kopecká a Milana Kozyč.

Holky děkujeme za bojovnost, nasazení, fajn partičku a skvělý finální dojezd k vítězství kraje PRAHA, kraj kde žijeme a kde pilně trénujeme

Jsem šťastná, jsem dojatá.

 

uf
Galerie