RG Proactive Cup 2011, Milevsko

Datum

5 medailí pro závodnice SK Motorlet Praha

V sobotu 9.4.2011 se naše gymnastky, které budou reprezentovat SK Motorlet Praha v kategoriích nadějí nejmladších a nadějí mladších vydaly na další přípravný závod před nadcházejícími Přebory Prahy, tentokráte opět na jih Čech, do Milevska. Vzhledem k tomu, že vrcholí přípravy gymnastek před nadcházejícími Přebory oblastí a M ČR, na startovních listinách jsme mohli vidět něco kolem 130 závodnic, takže to byl opravdový gymnastický maratón. Jako vždy pořadatelé připravili závodnicím, trenérům i rozhodčím skvělé prostředí, závod měl rychlý spád a všechny rozhodčí pracovaly přesně a bez svolávání.

V kategorii nadějí nejmladších se představily naše nejmenší naděje, a to Pavlínka VODVÁŘKOVÁ a Jenny ENRIQUEZOVÁ, které podaly v sestavě bez náčiní obě výborné výkony a po zásluze obsadily 2. a 3. místo a získaly tedy stříbrnou a bronzovou medaili v konkurenci 21 závodnic, obě dvě tedy výborně odstartovaly tento závod pro barvy SK Motorlet Praha.

Výsledky – 2.kategorie (naděje nejmladší – ročník 2003) – celkem 21 gymnastek

1.KUTIŠOVÁ TerezaRG Proactive Milevsko15.500

2.VODVÁŘKOVÁ PavlaSK Motorlet Praha15.350

3.ENRIQUEZOVÁ JenniferSK Motorlet Praha15.000

V kategorii nadějí mladších se představilo ve cvičení se švihadlem obručí celkem 22 gymnastek a naše 3 závodnice, Kačka Rampachová, Daniela Němečková a Johana Marešová zcela ovládly celé startovní pole. Naše závodnice podaly jasné a přesvědčivé výkony, za které byly rozhodčími patřičně ohodnoceny. Podaly vzorné a profesionální výkony a v celém startovním poli opravdu zazářily a patřily jim první 3 příčky celkového hodnocení s výrazným náskokem před zbytkem startovního pole.

Vítězkou se nakonec pouze s minimálním odstupem stala Daniela NĚMEČKOVÁ, na stříbrném stupínku stanula Kateřina RAMPACHOVÁ a bronzovou medaili si do Prahy odvezla Johana MAREŠOVÁ.

Výsledky – 4.kategorie (naděje mladší – 2000 - 2000) – celkem 21 gymnastek

švihadloobručTOTAL

1.NĚMEČKOVÁ DanielaSK Motorlet Praha16.90017.32534.225

2.RAMPACHOVÁ KateřinaSK Motorlet Praha16.45017.67534.125

3.MAREŠOVÁ JohanaSK Motorlet Praha16.30017.17533.475

Naše naděje mladší čeká příští týden Přebor Prahy v této kategorii, kde by tedy měly také promluvit do pořadí na nejvyšších příčkách, v čemž jim budeme moc a moc držet palce.